DEWELOPER

605 196 744

header

ZIELONE ZACISZE

1200 mieszkań,
zrealizowanych 320 mieszkań

Cicha spokojna okolica
oraz dużo zieleni
Duży plac zabaw, mały orlik
oraz galeria handlowa

Kliknij i dowiedz się więcej...
Get in touch

W CZYM MOGĘ POMÓC?

Jeśli masz pytania - zadzwoń lub napisz do nas!

Nasze realizacje

Nowe mieszkania od dewelopera w Kutnie

Szukasz wygodnego, nowego mieszkania? Deweloper z Kutna ma propozycję dla Ciebie i Twojej rodziny! Polecamy naszą aktualną inwestycję, a w niej komfortowe mieszkania na sprzedaż odpowiednie dla singli, par, rodzin z dziećmi, seniorów. Zlokalizowane w malowniczych, dobrze skomunikowanych częściach Kutna oraz Aleksandrowa Łódzkiego będą przykuwały wzrok nowoczesną architekturą. Przemyślany układ wnętrz zapewni swobodną przestrzeń wszystkim domownikom – do nauki, pracy, odpoczynku. Każdy wymagający inwestor znajdzie tutaj coś dla siebie!

Mieszkania na sprzedaż – Kutno i Aleksandrów Łódzki

Szukasz swojego wymarzonego mieszkania? Deweloper z Kutna ma dla Ciebie kilka ciekawych propozycji. Zarówno, jeśli kupujesz swoje pierwsze lokum, jak również wtedy, gdy chcesz zmienić dotychczasowe mieszkanie na większe, bardziej komfortowe i znajdujące się w nowym budownictwie.

Prezentujemy aktualne inwestycje, w tym nowe mieszkania przy ulicy Skrajnej w Kutnie. To ekskluzywne osiedle Zielone Zacisze, które obejmuje aż 1200 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i układach. Co wyróżnia tę ofertę? Atrakcyjne ceny za metr kwadratowy, miejsca parkingowe przynależące do mieszkań, niewielka odległość od centrum miasta oraz rozwijające się otoczenie,

Dla szukających domków z ogródkami mamy inwestycję w Aleksandrowie Łódzkim, gdzie realizujemy budowę domków i mieszkań z tarasami, wiatami samochodowymi oraz garażami. Budynki wykończone w wysokim standardzie, wyposażone w pompy ciepła oraz ogrzewanie podłogowe.

Mieszkania – deweloper zaprasza

Zapomnij o życiu w ciasnym mieszkaniu na betonowym osiedlu. Postaw na nowoczesny klimat, komfort, swobodę i radość życia, jaką znajdziesz w inwestycjach realizowanych przez dewelopera. Kutno jest głównym obszarem naszej działalności, więc na terenie miasta znajdziesz wygodne mieszkania na sprzedaż, które wybudowaliśmy.

Dlaczego warto kupić mieszkanie od dewelopera? Bo masz całkowitą swobodę w zakresie jego wykończenia, wprowadzasz się do nowoczesnego budynku, który powstał zgodnie z aktualnymi technologiami i na pewno zapewni Tobie oraz Twoim bliskim szczęście, spokój i bezpieczeństwo.

Kontakt

PATRON POLSKA

ul. Zacisze 6

99-300 Kutno

Sylwester Stasiak (właściciel)

tel. 605 196 744

Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 8-15

Formularz kontaktowy